İNDİRİLEBİLİR İÇERİK

TARIM_01.pdf

İçeriği indirmek için ikona tıklayınız

İLETİŞİMDE KALALIM

Fırsat ve tekliflerden haberdar olmak için bültenimize üye olun

SİZLERİN GÖRÜŞLERİ

1953 › KURULUŞUMUZ
1953

YENİCE YOLA ÇIKIŞIMIZ

Şirketimiz gıda piyasası alanındaki faaliyetlerine 1953 yılında başlamıştır. Vehbi İlyasoğlu tarafından İzmit’te küçük bir işletme olarak kurulan İlyaslar Tarım, önemli bayilikler alarak satış faaliyetlerine geçmiştir. Bölgesinde iyi bir esnaf olarak başlattığı ticari faaliyet, o günlerde önemli olmasıyla birlikte İlyaslar Tarım grubunun önlenmez yükselişinin habercisi olmuştur.

1993

BAZI UFAK ATILIMLAR

Şirketimiz, yeni bir bakış açısı katan Sn. Vehbi İlyasoğlu tarafından İlyaslar Tarım Ürünleri Pazarlama Sanayi Ticaret A.Ş. unvanı ile faaliyetlerine 1993 yılında ticari merkez olarak seçtiği İstanbul Ümraniye’de pirinç pazarlamasıyla başlamıştır. Pazarlama alanında büyük tecrübeler edinen firmamız çeşitli gıda ürünlerine, geleneklerini takiben satışlarında yer ayırmıştır. Ayrıca ithalat faktörünü firmaya eklemiştir.

2002

LİMANLARLA DÜNYAYA AÇILIŞIMIZ

Sektörü yönlendiren firmamız küresel ekonomide var olduğunu göstermek amacıyla Adana'da büyük bir yatırıma başlamıştır. Kurduğu pirinç ve bakliyat entegre tesisi ile artık Türkiye’nin bakliyat sektörünün önderi olduğunu ispatlamıştır. Adana limanını kullanarak zaten yapmakta olduğu ithalat ve ihracatı geliştirip daha da büyümüştür.

2011

MEŞHUR İLYASLAR KALİTESİ

Adana'da yatırımlarına hız veren firmamız Antrepo yatırımlarına başlamıştır. Adana Limanı'na yakın 2 farklı konumda A tipi Gümrüklü Antrepo tesisleri yapmış ve diğer grup firması olan Kalyaslar Gıda San. Dış. Tic. Antrepoculuk Ltd. Şti.’ ne kiraya vermiştir.

VE ŞU AN...
YUKARI